021 74364 

مرکز تماس تلفنی

نوبت دهی تماس مشتریان در صف تماس و پخش پیام تبلیغاتی در زمان انتظار

انتقال خطوط شهری

داشتن شماره تلفن های شهر تهران و مراکز استان در شهرستان ها

ضبط مکالمات

کنترل تماس های تلفنی پرسنل و افزایش کیفیت پاسخگویی

تماس اینترنتی

به همراه داشتن داخلی محل کار در منزل، خیابان و سفر

نرم افزارهای تلفنی

مکانیزه سازی فرایندها و روندهای ارتباطی مشتریان با سازمان به صورت تلفنی

نرم افزار ارتباط با مشتری

تماس تلفنی، ارسال پیامک و ایمیل از دیتابیس یکپارچه مشتریان

انتقال خط تلفن روی اینترنت یا از طريق اینترنت - خط تلفن اینترنتی

پرشین عصر هوشمند افتخار دارد راهکارهای نوین ارتباطی را در حوزه های مخابراتی، کامپیوتری و وب در اختیار سازمان ها و شرکت های علاقه مند به فناوری های نوین قرار دهد.

 

 • انتقال خط تلفن انتقال خط تلفن روی اینترنت و از طریق اینترنت به چه معناست؟ چه زمانی ما نیاز داریم خط تلفن را با اینترنت از نقطه ای به نقطه دیگر انتقال دهیم. خط تلفن اینترنتی چیست. برای دریافت پاسخ این سوالات این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید. در بسیاری از موارد ما در محدوده یا منطقه ای نیاز به خط شهری و یا پوز فروشگاهی داریم ولی در آن محدوده امکان ارائه خط تلفن بواسطه نبود زیرساخت مناسب و یا تکمیل شدن ظرفیت برای مخابرات مقدور نیست. یکی از راهکارهای رساندن خط تلفن از نقطه ای به نقطه دیگر، بستر شبکه و اینترنت می باشد. این راهکار برای برقراری ارتباط بین شعب و یا بخش های سازمان هایی که دارای گستردگی سازمانی هستند و در یک محدوده جغرافیای نیستند نیز مناسب می باشد.

  از دیگر مزایای این روش گسترده تر کردن بازار برای شرکت های می باشد که مشتریانشان فرا استانی هستند و خدماتی برای کل کشور دارند. به طور مثال شرکت هایی که کار فروش هاستینگ می کنند و برای نمونه در شیراز یا اصفهان هستند می توانند یک خط داخل تهران داشته باشند و امکان تماس شهری و کم هزینه را برای مشتریانشان در شهر تهران فراهم نمایند و به این ترتیب در تهران مانند شرکت هایی که محل دفترشان تهران می باشد به مشتریان خود سرویس دهی نمایند.

  برای انتقال خط تلفن چه بستری مورد نیاز است

  براي انتقال خط تلفن از طريق شبكه ابتدا لازم است يك لينك ارتباطي شبكه بین دو نقطه مد نظر داشته باشیم این که این لینک ارتباطی از طریق اینترنت، اینترانت و یا وایرلس نقطه به نقطه می باشد اهمیتی ندارد. این لینک ارتباطی می تواند برای ارتباط یک سازمان با شعبه و یا انبار بیرون از شهرش از طریق یک لینک رادیوی، برای ارتباط شعبه های یک شرکت یا رستوران زنجیره ای از طریق اینترانت و برای یک کاربر معمولی از طریق اینترنتی که در دو نقطه دارد برقرار شود و یا برای یک معدنی که هیچ راه رساندن دیتا چه از نظر بستر کابلی و چه از نظر رادیویی وجود نداشته باشد از طریق لینک ماهواره ای می توان برقرار گردد.

  چه تجهیزاتی نیاز داریم

  پس از برقراري شبكه و انجام تنظيمات روتينگ مربوطه يك شبكه محلي بين دو نقطه فعال ميشود. حال مي توان با دو گيتوي voip و يا مبدل ata و يا دو مركز تلفن ip يا همان ippbx خط هاي شهري را از نقطه مورد نظر به مقصد انتقال داد.

  اگر فقط هدف داشتن بوق خط شهري در مكاني ديگر باشد با استفاده از دو مبدل يا گيتوي در مبدأ و مقصد ميشه اين انتقال خط شهري را با كمترين هزينه انجام داد. در اين روش تنها نياز است با در نظر گرفتن تعداد خط شهري كه ميخواهيم انتقال دهيم گيتوي fxo مربوطه را براي مبدأ و گيتوي fxs مربوطه را براي مقصد تهيه نماييم. در این حالت با اتصال یک گوشی تلفن معمولی و یا یک پوز فروشگاهی در مقصد می توانیم با خط شهری مبدا هم تماس برقرار کنیم و هم تماس های گرفته شده با خط مذکور را در مقصد پاسخگو باشیم.

  اگر نیاز ما برقراری تماس داخلی بین دو نقطه باشد می توان از مرکزتلفن های IP استفاده نمود و با برقراری ترانک بین دو مرکزتلفن ارتباط داخلی های دو مجموعه را فراهم کرد. مشتراکان هر مرکزتلفن می توانند داخلی های آنالوگ که بواسطه گیتوی به سیستم وصل شده اند و یا تلفن ip باشند که از طریق مراکز تفلن با یکدیگر تماس داخلی برقرار نمایند. همانطور که اشاره شد اين سولوشن ها معمولا براي نقاطي كه خطوط مخابراتي وجود نداره و يا نقاطي كه مخابرات ظرفيت ارائه خطوط شهري را ندارد مورد استفاده قرار مي گيرد. اما در بعضي موارد برخی سازمان ها يا شركت ها براي سهولت تماس مشتريانشان در شهر هاي ديگر از اين سيستم بهره مي برند.

  چه راهکاری کم هزینه تر هست

  روش انتقال با مبدل voip یا همان ATA ها و اینترنت adsl یا وایرلس خانگی در مجموع کم هزینه ترین روش ممکن هست. با هزینه ماهیانه حدود 50هزار تومان میتوان یک اینترنت مناسب برای دو نقطه تهیه نمود. قیمت مبدل های voip با توجه به برند تولیدکننده و تعداد پورت ها متفاوت می باشد. با این وجود قیمت یک مبدل voip برای یک خط fxo یا fxs حدود 200 تا 300 هزار تموان می باشد. ما باید در نظر داشته باشیم که کیفیت مورد نیاز برای تماس ها در اولویت نسبت به هزینه باشد. چه را که تجربه نشان داده در بعضی موارد که این انتقال خط کارشناسی شده انجام نمی پذیرد مشکلاتی به مراتب بیشتر و همچنین هزینه هایی مجد را به دنبال دارد. باز هم توصیه می کنم با در نظر گرفتن ترافیک تماس و اهمیت تماس اینترنت با پهنای باند مناسب و گیتوی با کیفیت مناسب انتخاب گردد.

  شرکت پرشین عصر هوشمند با سال ها تجربه در حوزه انتقال خطوط از طريق شبكه افتخار دارد گيتوي ها، مبدل ها و راهكار هاي مربوطه را بهترين قيمت بر أساس استاندارد هاي روز فناوريهاي مخابراتي در اختيار متقاضيان محترم قرار دهيد. جهت مشاهده گيتوي ها و مبدل ها از طريق منوي تجهيزات voip ميتوانيد به فروشگاه تجهيزات voip مراجعه نماييد و كالاي مورد خود را انتخاب نماييد.

 جهت مشاوره در زمینه VOIP می توانید با شماره تلفن  74364-021  تماس بگیرید