021-74364

مرکز تماس تلفنی

نوبت دهی تماس مشتریان در صف تماس و پخش پیام تبلیغاتی در زمان انتظار

انتقال خطوط شهری

داشتن شماره تلفن های شهر تهران و مراکز استان در شهرستان ها

ضبط مکالمات

کنترل تماس های تلفنی پرسنل و افزایش کیفیت پاسخگویی

تماس اینترنتی

به همراه داشتن داخلی محل کار در منزل، خیابان و سفر

نرم افزارهای تلفنی

مکانیزه سازی فرایندها و روندهای ارتباطی مشتریان با سازمان به صورت تلفنی

نرم افزار ارتباط با مشتری

تماس تلفنی، ارسال پیامک و ایمیل از دیتابیس یکپارچه مشتریان

راه اندازی خط تلفن پنج رقمی سیپ ترانک مخابرات

 • خط تلفن پنج رقمی سیپ ترانک که به تازگی توسط شرکت مخابرات عرضه می گردد، از جمله تکنولوژی های گسترش یافته جهانی می باشد. همانطور که در عنوان چگونه شماره تلفن اینترنتی چهار رقمی یا شماره تلفن اینترنتی پنج رقمی سیپ ترانک SIP Trunk تهیه کنم؟ اشاره شد، برای خرید خط تلفن پنج رقمی سیپ ترانک مخابراتی می توانید با مدارک شخصی و شرکتی خود به مخابرات منطقه مراجعه نموده و درخواست خود را اعلام نمایید. واگذاری خط حدود یک ماه تا دو ماه به طول می انجامد و مراحل نصب در کمتر از دو روز پایان می گیرد. (برای تهیه خط در کمترین زمان ممکن با ما تماس بگیرید) طبق تجربه کارشناسان پرشین عصر هوشمند بهتر است قبل از دریافت خط نسبت به تهیه تلفن گویا اقدام نمایید تا در مهلت نصب دو روزه مخابراتی با مشکل کمبود زمان روبرو نشوید و خط دریافتی شما در پروسه اداری به مرحله بایگانی نرسد.

  لینک مرتبط: هزینه های خرید خط پنج رقمی مخابرات

  پس از مراحل ثبت نام و دریافت خط تلفن پنج رقمی سیپ ترانک مخابراتی مراحل نصب تجهیزات و دریافت بوق به صورت نرم افزاری انجام می پذیرد. لازم به ذکر است نرم افزار تلفن گویا که توسط شرکت پرشین عصر هوشمند  ساخته شده است کاملا با سیستم مخابراتی هماهنگ بوده و آزمایش شده است. شما می توانید برای اطلاع از نمونه کارهای انجام شده با شماره تلفن74364-021  تماس حاصل کنید.

  خط تلفن پنج رقمی سیپ ترانک

  تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز برای برقراری خط تلفن پنج رقمی سیپ ترانک شامل یک دستگاه مودم .biz دات بیز می باشد. مودم دات بیز خط دریافتی تلفن را به شبکه متصل می کند. پس از تبدیل خط، نرم افزار شرکت پرشین عصرهوشمند همه امور را بر عهده می گیرد. مودم دات بیز باید از حالت های Bridge پشتیبانی کند و در مود Mode حالت ESM قرار داده شود. شرکت مخابرات مودم هایCiscoسیسکو، Huawei هوآوی، iTas آی تاس، sntu را پیشنهاد می دهد. البته  با مودم غیر معمول مانند Scorpio 1520SR نیز کار کرده است. قیمت این مودم ها بین یک و نیم میلیون تا دو و نیم میلیون است .

  طبق تجربیات کارشناسان پرشین عصر هوشمند مراکز مخابراتی مراحل نصب را در واحد های مختلف انجام میدهند. واحد MDF جهت بررسی اتصال فیزیکی خط فعالیت می کند و می تواند به صورت مجازی یک بوق بر روی خط وصل کند تا از اتصال فیزیکی مطمئن شوید. واحد مخابراتی مراحل بررسی اطلاعات و برقراری بوق را انجام میدهد. واحد NOC وظیفه اتصال شبکه را بر عهده دارد و اتصال IP شما را انجام میدهد. در نهایت واحد Programming یا برنامه ریزی قرار دارد که برای شما ۳۰ تماس همزمان را از شماره پنج رقمی به تلفن متصل می کند. تمام این مراحل در تماس تلفنی انجام می گیرد و حدود سه روز کاری زمان می برد. البته پرشین عصر هوشمند وظیفه تماس تلفنی با مخابرات را بر عهده گرفته و از طرف شرکت شما همه مراحل تلفنی را به انجام می رساند.

  خط تلفن پنج رقمی سیپ ترانک

  کارهایی که شرکت پرشین عصر هوشمند برای انجام پروژه تلفن گویا (فوراً) در شرکت شما انجام میدهد عبارتند از:
  انجام تماس تلفنی با مخابرات و برقراری بوق از طرف شرکت شما
  ضبط فایل صوتی طبق متن درخواستی
  نصب تجهیزات و برنامه ریزی بر روی دفتر شرکت
  پشتیبانی یک ساله از تمام تجهیزات ارایه شده
  جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 74364-021 کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان پاسخگوی شما هستند.