دانلود تلفن نرم افزاری eyebeam

تلفن نرم افزاری eyebeam – دانلود تلفن نرم افزار eyebeam


تلفن نرم افزاری EYEBEAM مانند دیگر تلفن های نرم افزاری به عنوان یک ابزار ارتباطی در نقطه انتهایی ارتباط کاربر را با سیستم تلفنی VOIP برقرار می کند. همانطور که می دانیم تلفن نرم افزاری روی سیستم عامل های مختلف نصب می شود و از طریق زبان ماشین ورودی خروجی های دیوایس مذکور را برای انتقال صدا به خدمت می گیرد. در این بخش تلاش داریم ضمن معرفی این تلفن نرم افزاری قدرتمند و توضیح در مورد فعال سازی و رجیستر کردن آن روی الستیکس، فایل دانلود این نرم افزار را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج نموده و نرم افزار را نصب نمایید.

پس از نصب، پنجره مربوط به ورود سریال نامبر باز می شود،حال سریال موجود در فایل SERIALNUMBER را کپی نموده و در بخش مربوطه وارد نمایید. تبریک میگم نصب نرم افزار به پایان رسید.

  •   تنظیمات راه اندازی تلفن نرم افزاری EYEBEAM

برای رجیستر نمودن تلفن نرم افزاری eyebeam روی مرکز تلفن الستیکس ابتدا از طریق فلش بالای نرم افزار گزینه SIP ACCOUNT را انتخاب کنید و بعد از ADD نمودن یک داخلی به تریتب تنظیمات زیر را انجام دهید و OK کنید.

  1. DISPLAY NAME : نام داخلی ساخته شده در مرکزتلفن (مانند:Modir)
  2. USER NAME : شماره داخلی SIP ساخته شده (مانند:106)
  3. PASSWORD : رمز عبور داخلی الستیکس (مانند:B133466)
  4. DOMAIN : آدرس IP سرور (مانند:192.68.1.200)

شما در حال حاضر یک تلفن نرم افزاری دارید که می تونید از طریق کامپیوتر با آن تماس تلفنی برقرار نمایید. در صورتی کی نرم افزار در حالت READY قرار نگرفت و ارور 403 را مشاهده نمودید احتمالا شماره داخلی یا پسورد را به درستی وارد نکردید. در صورتیکه ارور 408 را مشاهده کردید احتمال تنیمات مربوط بهIP یا Port سرور به درستی انجام نشده است.

امیدوارم از دانلود این نرم افزار و استفاده از آن لذت ببرید.


جهت دانلود تلفن نرم افزاری eyebeam روی لینک مقابل کلیک کنید .      دانلود نرم افزار Eyebeam

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *